Прес-центр1 липня 2021, 13:07

Єдиний вступний іспит з іноземної мови склали здобувачі освіти

Здобувачі освіти склали єдиний вступний іспит з іноземної мови 30 червня.  

Основна сесія іспиту відбулася у дві зміни – о 10:00 та 14:00.

Для проведення єдиного вступного іспиту за технологією зовнішнього незалежного оцінювання у місті Сєвєродонецьк створено 4 пункти, які розраховані на 63 аудиторії (перша зміна) та 55 аудиторій (друга зміна).

Ці пункти були оснащені в достатній кількості дезінфікуючими та захисними засобами, створено комфортні та безпечні умови для вступників та персоналу.

У першу зміну роботу забезпечували 158 педагогічних працівників, у другу – 141.

Для участі у першу зміну єдиного вступного іспиту зареєструвалися 916 учасників. З них безпосередню участь взяли 782 вступники – 85,4 % від загальної кількості.

У другу зміну зареєструвалися 823 учасники. З них безпосередню взяли участь 713 вступників – 86,6 % від загальної кількості.

Під час пропуску медичні працівники проводили термометрію, за результатами якої не було виявлено жодного учасника з ознаками ГРВІ.

Під час технологічної перерви здійснювався загальний контроль із використанням спеціальних приладів (металодетекторів) за дотриманням абітурієнтами вимоги щодо заборони мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, засоби, що становлять загрозу особистій безпеці учасників ЄВІ.

Так, у п’яти учасників з першої зміни та у двох з другої зміни виявлено предмети, заборонені для використання під час складання іспиту. Їх було позбавлено права продовжувати роботу з тестами.

На складання ЄВІ було відведено 60 хвилин. Загальна кількість завдань – 42. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 42.

Нагадуємо, що 2 липня відбудеться єдине фахове вступне випробування, для участі в якому зареєструвалося 288 учасників.