Прес-центр22 вересня 2022, 08:09

Із Гончарівки та Куземівки росіяни вивезли місцевих жителів – у селах ховають військову техніку, для голосування на псевдореферендумі не потрібно ані відкріплень, ані документів – голосуй де завгодно і скільки завгодно

У Сватівському районі, аби без свідків приховати інженерне обладнання, окупанти насильно виселили жителів населених пунктів Гончарівка та Куземівка.

Напередодні холодів вивезли людей із рідних домівок вглиб захопленої території. Де зараз вони – достеменно невідомо.

До початку російського вторгнення в цих населених пунктах проживало загалом трохи більше 2 тисяч осіб.

На тимчасово окупованих територіях України військово-політичне керівництво російської федерації також оголосило часткову мобілізацію. Отримав паспорт рф – будь ласка, захищай «новую родину».

А от щоб віддати голос та продати душу на псевдореферендумі, ніякого паспорта не потрібно.

До голосування допускатимуться виборці не тільки по пред’явленню паспорта так званої «лнр», паспорта громадянина України, а й тимчасового посвідчення, виданого у зв’язку з втратою документів.

Скільки цих посвідчень видадуть на Луганщині за ці дня – незрозуміло. Лише місцевим жителям чи якимось бурятам також – теж.

Якщо голосуєш не за місцем реєстрації –  відкріпного талону не потрібно: бажаючого  безпосередньо на місці внесуть до додаткових списків. Кількість учасників цієї «каруселі» необмежена. Результат підрахують.

За минулу добу підрозділи наших військ відбили атаки противника в районах населених пунктів Зайцеве, Одрадівка та Новомихайлівка.

Авіація Сил оборони завдала 41 удар по ворожих позиціях. Підтверджено ураження 21 району зосередження живої сили і військової техніки противника, 4 опорних пунктів, 15 позицій зенітних ракетних комплексів.

Ракетні війська і артилерія влучили по 24 об’єктах противника. Зокрема, по 4 пунктах управління різного рівня, 4 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 7 складах боєприпасів та ПММ. В зону ураження потрапили склади, 4 об’єкти ППО та артилерії.

Ворог здійснював обстріли з танків, мінометів та артилерії різних калібрів по населених пунктах:

- на Краматорському напрямку: Слов’янськ, Коровій Яр, Богородичне, Олександрівка, Ярова, Пришиб, Діброва, Донецьке, Райгородок, Студенок, Тетянівка, Закітне та Озерне;
- на Бахмутському напрямку: Миколаївка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Роздолівка, Опитне, Яковлівка, Білогорівка, Майорськ, Кліщівка, Краснополівка, Званівка, Юр’ївка та Нью-Йорк.