Прес-центр5 квітня 2022, 11:04

Кривава статистика «руZZького миру» на Луганщині: загинули 146 та отримали поранення більше 500 мирних жителів

Від початку відкритої військової агресії росії проти України медичну допомогу, пов’язану із мінно-вибуховими та вогнепальними пораненнями, у лікувальних закладах області отримали 368 мирних жителів Луганщини.

Всього ж, за наявними у Департаменті охорони здоров’я Луганської обласної військової адміністрації даними, до лікарів звернулись 532 цивільних особи із пораненнями різного ступеню тяжкості.

На жаль, 81 життя медичним працівникам, які прибули на місце трагедії, врятувати не вдалося. Незважаючи на те, що реанімаційні заходи проводились вчасно, отримані людьми травми виявились не сумісними із життям.

«Кривава статистика «руZZького миру» на Луганщині: загинули 146 та отримали поранення більше 500 мирних жителів, понад 80 - лікарі не встигли врятувати через надтяжкі поранення. На жаль, ці страшні цифри змінюються щодня. Тому ще раз звертаюсь до усіх, хто ще не евакуювався: Не очікуйте добровільно смерті, коли є можливість жити…Убережіть себе, захистите ваших дітей!» - звернувся до земляків очільник Луганщини Сергій Гайдай.

Він також подякував лікарям, бійцям ДСНС, Національної поліції та  усім, хто рятує людські життя та допомагає уникнути трагедій, за злагоджену роботу та вже «буденний» для них героїзм.