Прес-центр3 квітня 2020, 12:04

Луганщина отримала додаткові тест-системи від благодійного фонду

Сьогодні Митрополит Сєвєродонецький та Старобільський Української Православної Церкви Никодим передав області гуманітарну допомогу від Міжнародного благодійного фонду на честь Покрови Пресвятої Богородиці народного депутата України Вадима Новинського. Це 3100 високоякісних швидкісних тест-систем виробництва Південної Кореї для проведення методом ПЛР аналізів на виявлення пандемічного коронавірусу.

Цей вантаж був доставлений за підтримки Міністерства закордонних справ України та активної участі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Корея Олександра Горіна.

Їх отримав Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай подякував Митрополиту Никодиму та Українській Православній Церкві за гуманітарну допомогу та сказав: «Щиро вдячний за дуже важливу для нас підтримку, яку надає благодійний фонд. Отримані тести для лабораторії, де проводяться ПРЛ-дослідження на коронавірус, дозволять зекономити час при встановленні діагнозу. Така допомога вкрай важлива. Це тисячі аналізів, які, при необхідності, будуть зроблені своєчасно, що дозволить зберегти життя людей».

У свою чергу, Митрополит Сєвєродонецький та Старобільський Никодим, звертаючись до присутніх, наголосив: «Українська Православна Церква разом із народом не тільки духовно, але й допомагає справами. Сьогодні ми від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія передаємо тест-системи, які були придбані благодійним фондом. Разом ми поборемо цю хворобу. Крім того, люди повинні прислухатися до уведених державою карантинних заходів».