Прес-центр11 квітня 2018, 14:04

Луганщина отримала понад 4,5 мільйона держсубвенції на дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування

Місцеві бюджети Луганської області отримали з державного бюджету субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Станом на сьогодні до обласного бюджету надійшло 4.677,4 тис. гривень цієї субвенції, яка в повному обсязі профінансована на рахунки відповідних місцевих бюджетів області.

Розподіл здійснено відповідно до розрахункової потреби по функціонуючих дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях станом на 31 грудня 2017 року та тих, що планується створити у 2018 році, за даними Служби у справах дітей облдержадміністрації. Його затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 21 грудня 2017 року № 929.

Загалом Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» місцевим бюджетам Луганської області передбачена субвенція з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя в обсязі 16.549,7 тис. гривень.