Прес-центр3 лютого 2017, 10:02

Майже 600 дітей з Луганської області відпочили в інших регіонах України

Під час зимових канікул організовано відпочинок 598 учням загальноосвітніх навчальних закладів міста Рубіжне і Сєвєродонецька, Білокуракинського, Кремінського, Новоайдарського, Попаснянського, Сватівського, Старобільського та Станично-Луганського районів.

 

На запрошення голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки 10 маленьких жителів Новоайдарського району вирушили до Львова. За підтримки волонтерів ще 45 дітей з Попаснянського району відвідали Львів. А на особисте запрошення бродівського міського голови та за рахунок Бродівської районної ради на оздоровлення до міста Броди, що на Львівщині, вирушили по 18 дітей з Білокуракінського та з Станично-Луганського районів.
 
Також за рахунок спонсорів 20 дітей Кремінського району відпочивали у місті Сколе Львівської області.
 
Завдяки підтримці благодійної організації «Дрогобич-СОС» 8 дітей вирушили у мандрівку до міст на відпочинок до Трускавця та Дрогобича. З метою ознайомлення з національно-культурними традиціями святкування Різдвяних свят з 4 по 9 січня 2017 року 25 дітей із Сватівського району вирушили до Старосамбірського району Львівської області.

 

Івано-Франківську область відвідали 10 школярів з Новоайдарщини та 25 з Кремінщини. За підтримки громадської організації «Українське об’єднання учасників  бойових дій та волонтерів АТО Старобільського району» 10 дітей Старобільщини також оздоровилися на Івано-Франківщині.

 

На запрошення управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації 20 дітей з Станично-Луганського та 20 з Попаснянського районів відвідали Волинь.

 

За підтримки Тернопільського національного економічного університету 10 дітей з Попаснянського району завітали до Тернополя, а 14 дітей з Рубіжного відпочивали у селі Вишнівчик Тернопільскої область.

 

Громада Білокуракинського району надала підтримку 18 дітям для відпочинку у Києві. 16 школярів зі Старобільщині також відвідали столицю України.

 

На запрошення голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля 30 учнів зі Станично-Луганського району з 6 по 16 січня 2017 року відпочили на Закарпатті. Також 21 школяр з Білокуракінщини відпочив та 13 з Сєвєродонецька оздоровилися у Мукачевому Закарпатської області.

 

А на запрошення НВК «Надія» м. Одеса 5 дітей з Новоайдарщини відпочивали у зазначеному навчально-виховному комплексі.