Прес-центр1 лютого 2018, 12:02

Міністр-Радник Посольства Королівства Бельгії відвідує Луганщину

Сьогодні відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Ольги Лішик з представниками Посольства Королівства Бельгії в Україні.

До складу делегації увійшли Мішель Версаль – Міністр-Радник Посольства Королівства Бельгії в Україні, Леонід Марущак – керівник мистецького напряму Українського кризового медіа-центру, Євгенія Калугіна – регіональний координатор проекту «Музей відкрито на ремонт», Ірина Іванова – асистент з розвитку проекту UCBI.

Візит на Луганщину здійснено з нагоди відкриття «Архітектурно-будівельного басейну «Сєвєродонецьк» та виставки «Будівельний Бельгійський спадок Лисичанська кінця ХІХ – початку ХХ ст.»

Присутні обговорили соціально-економічні питання та гуманітарну ситуацію в регіоні, вплив пропаганди РФ на жителів Луганщини та подальші перспективи розвитку області.

Під час перемовин Ольга Лішик звернулась до пана Мішеля Версаля відносно надання допомоги та підтримки Посольства Королівства Бельгії в Україні стосовно реновації та відновлення історичної спадщини Королівства Бельгії на Луганщині.

У свою чергу, Міністр-Радник Посольства Королівства Бельгії в Україні підтримав ініціативу заступника голови облдержадміністрації та зазначив, що це питання потребує подальшого обговорення.

Наприкінці зустрічі з метою налагодження подальшого співробітництва вона запросила представників Посольства Королівства Бельгії в Україні до участі в обласних заходах, які відбуватимуться на Луганщині.