Прес-центр24 березня 2020, 09:03

Мінсоцполітики ініціює запровадження додаткових виплат для отримувачів субсидій

Уряд організовує безперебійну роботу програми житлових субсидій. «Ми зараз посилюємо цей напрям в умовах карантину», - наголосила Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час брифінгу 23 березня 2020 року.

Міністерство соціальної політики ініціюватиме на найближчому засіданні Уряду прийняття рішення про додаткову компенсацію витрат для 3 мільйонів домогосподарств, які отримують субсидії для оплати комунальних послуг, на період карантину.

«Ми це зробимо шляхом збільшення на 50 % соціальних нормативів користування електроенергією, природним газом, холодною та гарячою водою. Кожна сім’я, яка має субсидії, отримає додаткову компенсацію за ці витрати – у середньому близько 300 грн», – пояснила Марина Лазебна.

Міністр також повідомила, що Уряд планує спростити порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу у зв’язку із карантином, та стали на облік як безробітні. Уряд гарантує, що на час карантину штрафні санкції не будуть застосовуватися при утворенні заборгованості зі сплати житлово-комунальних послуг, –підкреслила Марина Лазебна.

За матеріалами Міністерства соціальної політики України