Прес-центр9 листопада 2019, 12:11

Митці області представили Луганщину на «Схід-Експо 2019»

У другий день бізнес-заходу «Схід-Експо 2019» в Києві відбувся ярмарок із проведенням майстер-класів декоративно-ужиткового мистецтва.

Свої вироби продемонстрували майстри від кожної області-учасниці, у тому числі й Луганщини.

Так, Ольга Колтунова показала присутнім варіанти виготовлення української традиційної ляльки-мотанки «Ангел», а Олена Бондаренко – ароматизованих декоративних торбинок з елементами вишивки.

Розпису тарілок крапкою акриловими контурами було присвячено майстер-клас Ірини Базикіної.

На окремому майданчику організували показ мод від виробників одягу зі Східної України, зокрема, з Луганщини – від Дмитра Косилкина та Наталії Бондар.

Також у суботу, 9 листопада, відбувся прем’єрний показ відеоробіт мотиваційної кампанії про підприємців зі Сходу України «Великі історії малого бізнесу». Деякі з них – переселенці, які залишили свої домівки і з нуля відновили власний бізнес.

Протягом дня на учасників та гостей заходу очікували виступи творчих колективів «БеЗМеЖ» та «Радани» Луганської обласної філармонії.

Така різноманітна програма очікувала на учасників та гостей «Схід-Експо 2019» у Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Слід відзначити, що протягом 8-9 листопада в міжнародному конгрес-центрі «Український дім» тривав ярмарок, де учасники, серед яких 26 підприємств з Луганщини, представили свою продукцію відвідувачам.

Нагадаємо, що участь у відкритті бізнес-заходу «Схід-Експо 2019» взяв голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

Крім того, він приєднався до відкритих обговорень економічних та інвестиційних можливостей Сходу України.

Цьогоріч уперше за роки проведення бізнес-заходу свої здобутки представили громади Луганщини.