Прес-центр8 липня 2019, 13:07

На чемпіонаті Європи спортсменка-підводниця області виборола два срібла та встановила новий рекорд України

У Греції відбувся чемпіонат Європи з плавання в ластах. До змагань долучились спортсмени з 19 країн. До складу національної збірної України увійшли вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ водних видів спорту «Садко».

Так, представниця нашої області, майстер спорту України міжнародного класу Валентина Рєзнік виборола срібну нагороду в жіночій естафеті 4х200 м плавання в ластах. Також вона здобула срібну медаль в жіночій естафеті 4х100 м плавання в ластах і встановила новий рекорд України – 2.38.78.

На рахунку майстра спорту України міжнародного класу Дениса Левіна три четвертих місця на дистанціях 50 м пірнання в ластах, 4х50 м у змішаній естафеті і 4х100 м у чоловічій естафеті, а також шосте місце на дистанції 100 м у підводному плаванні з аквалангом.

Ще одна представниця Луганщини, дебютантка національної збірної Катерина Сторчева, стала сьомою на дистанції 400 м плавання з аквалангом.

За результатами змагань збірна України здобула друге місце.