Прес-центр30 березня 2020, 16:03

На Луганщині для дітей та молоді з інвалідністю проводять онлайн заходи

Про це повідомила директорка Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями Тетяна Баранцова.

«У зв’язку з карантином, ми були вимушені перенести низку заходів для молоді. Проте, ми не припинили свою роботу, а перейшли у режим онлайн, – розповідає директорка обласного Центру. – За проханням дітей та молоді з інвалідністю області, наш центр впроваджує низку онлайн заходів, які покликані надати психологічну, правову, медико-консультативну та інформаційну допомогу, сприяти творчому та особистому розвитку молоді.

Зазначимо, що в даних онлайн консультаціях/уроках/майстер класах/ зустрічах візьмуть участь висококваліфіковані медичні працівники, викладачі, митці, ІТ менеджери, юристи, психологи тощо.

 

Перелік основних заходів:

1.     Створення консультаційних програм для жінок та дівчат з інвалідністю. Консультує професор Юлія Давидова  (вівторок, середа).

2.     Проведення консультаційних програм щодо інформування інформації як уникнути короновірусної інфекції.

3.     Оn-line зустрічі з офтальмологами «Як зберегти зір?», «Профілактика в домашніх умовах». Лікарі -офтальмологи (дитячі та дорослі).

4.     Консультації з логопедом-дефектологом на тему «Як самостійно працювати з дитиною» (понеділок).

5.     Онлайн уроки з англійської мови для дітей та молоді з інвалідністю, ВПО, дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах тощо (вівторок, середа, четвер).

6.     Онлайн уроки з алгебри, геометрії, фізики для дітей з проблемами здоров’я, ВПО, тих, які знаходиться в складних життєвих обставинах (протягом тижня кожного дня).

7.     Онлайн  зайняття з основ  фотографування. Створення відео уроків та презентацій, (вівторок).

8.     Майстер класи «Сценічні секрети», як проходять з метою підготовки до Луганського обласного конкурсу «Лицарі та панночки Луганщини» (четвер).

9.     Онлайн зустрічі з соціокультурної адаптації та творчого розвитку  з дитячою письменницею, вчителем української та англійської мови Надією Марчук (п’ятниця).

10.  Майстер-класи із створення якісних сайтів та пошуку бюджетних можливостей з ІТ-менеджером Олександром Трошаніним.

11.  Соціально-правові консультацї з питань забезпечення технічними засобами реабілітації та засобами особистої гігієни, згідно Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» (п’ятниця).

Для участі в онлайн заходах необхідно зареєструватись, надіславши інформацію (П.І.Б., контактний телефон, skype) на електронну адресу Центру: centradaptaciii@gmail.com.

Організатори Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, Луганська обласна молодіжна ГО «АМІ-СХІД» за всебічної підтримки Управління молоді та спорту Луганської ОДА.