Прес-центр25 cічня 2022, 11:01

На Луганщині проаналізували результати інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності

Сьогодні, 25 січня, заступниця голови обласної державної адміністрації Наталія Романенко у режимі відеоконференцзв’язку провела чергове засідання регіональної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться в межах області.

Під час засідання обговорено стан та результати виконання завдання РНБО щодо проведення інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що розташовані на території територіальних громад Луганської області.

Так, облдержадміністрацією спільно з керівниками та представниками територіальних громад, Регіонального офісу водних ресурсів у Луганській області, завдання, визначені Координаційною комісією з інвентаризації лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад, на території області виконані.

За результатами засідання регіональної комісії вирішено направити інформацію про результати інвентаризації водних ресурсів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться в межах області, до Координаційної комісії для відповідного інформування Уряду та РНБО.

Завдяки вжитим заходам структуровано актуальну інформацію про всі ресурси, розташовані в межах територіальних громад Луганської області, що сприятиме їх раціональному використанню та збільшенню майбутніх надходжень до бюджетів.