Прес-центр12 червня 2017, 12:06

На Луганщині створюються умови для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю

Заступник голови облдержадміністрації Вадим Данієлян провів засідання обласного комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Участь у заході взяли представники структурних підрозділів ОДА, Лисичанської міської ради, Попаснянської райдержадміністрації та голова Луганської обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Наталія Гордєєва.

Під час засідання розглянуті питання щодо забезпечення впровадження Плану заходів зі створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на 2017-2021 роки «Безбар’єрна Луганщина», про стан виконання Указів Президента України «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю» та  «Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю» місцевими комітетами доступності   із забезпечення населених пунктів області засобами доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Крім цього, учасники обговорили створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до першого поверху кожного загальноосвітнього навчального закладу та результати проведеного аудиту поліклініки у м. Старобільськ на предмет доступності для осіб з інвалідністю.