Прес-центр28 лютого 2018, 14:02

На Луганщині вчать протидіяти домашньому та ґендерному насильству

У Сєвєродонецьку проведено третю супервізію в рамках пілотного проекту щодо попередження насильства «Відповідальність починається із нас».

Цей проект впроваджується у Попаснянському районі.

Нагадаємо, Департаментом соцзахисту населення ОДА спільно із Попаснянською райдержадміністрацією визначено 14 контактних осіб із числа жителів місцевих громад району, які надають первинну допомогу постраждалим від домашнього та ґендерного насильства, роз’яснюють їх права та проводять інформаційну роботу.

За підтримки міжнародних організацій Médecins du Monde, Фонд ООН у галузі народонаселення та Action Against Hunger проведено навчання контактних осіб спільно із фахівцями районних служб. З метою підтримки професійних навичок надання допомоги постраждалим щомісячно проводяться супервізії.

Під час заходу учасники взяли участь у практичних заняттях. Зокрема, на реальних історіях постраждалих від насильства, що сталися у Попаснянському районі, контактними особами відпрацьовано навички зі складання планів безпеки для постраждалих.

Учасники поділилися враженнями та результатами інформаційних заходів, що наразі реалізуються у громадах, де мешкають контактні особи. Зазначеними інформаційними заходами вже охоплено мешканців шести населених пунктів Попаснянського району.

На березень заплановано ще три інформаційних виїзних заходи, супервізію та засідання «круглого столу».