Прес-центр20 лютого 2017, 17:02

На Луганщині відзначили юних науковців

18-19 лютого 2017 року в Луганському державному медичному університеті відбувся XXІІІ обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді.

 

На захід, який є складовою системи виявлення, розвитку і підтримки обдарованих, здібних у науковій діяльності дітей і талановитої молоді, з’їхалися 75 юних науковців з міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Біловодського, Новопсковського, Кремінського, Старобільського, Станично-Луганського, Сватівського, Попаснянського районів та Обласної очно-заочної школи Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді.

 

Конкурс проходив у три етапи: до 10 лютого викладачі провідних вузів Луганщини проводили заочне рецензування учнівських робіт,трьохгодиний іспит із базової дисципліни, де учасники показали власні знання з шкільних предметів та безпосередньо захист науково-дослідницьких робіт.

 

Старшокласники, які на відмінно склали важкий іспит із базових дисциплін, закріпили свої результати під час захисту і заслужено отримали перші місця у своїх секціях: учениця середньої загальноосвітньої школи № 18 м. Сєвєродонецька Анастасія Непочатова (російська література), учні Лисичанської багатопрофільної гімназії Валерія Макушева (англійська мова) і Іван Щеглаков (правознавство) та учениця Кремінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 та Діана Назарько (загальна біологія).

 

До журі увійшли доктори та кандидати наук Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», державного закладу «Луганський державний медичний університет», Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Донбаського державного технологічного університету та Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

 

Цьогоріч «манівці» захищали оригінальні та актуальні роботи, такі як «Ландшафтно-рекреаційна структура міста Рубіжне Луганської області»,«Інтродуковані види мисливських тварин на території міста Лисичанськ Луганської області», «Право пенсійного забезпечення в контексті формування соціальної держави: порівняльний аналіз України, Німеччини та Франції», «Вплив взуття на опорно-руховий апарат людини», «Сленгізмиінтернет-користувачів у лексико-семантичному аспекті», «Дослідження по використанню відходів Рубіжанського картонно-тарного комбінату для виробництва паливних брикетів»,«Діти війни: осмислення уроків історії» та інші.

 

Вітаємо усіх переможців та учасників XXІІІ обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді! Нехай знань та творчого хисту, терпіння та наполегливості вистачить вам для досягнення успіху і в подальшому!