Прес-центр5 лютого 2018, 15:02

На перші вибори чекають у Гірській, Щастинській міських та Новоайдарській селищній радах, де утворені об’єднані територіальні громади

На Луганщині триває процес утворення об’єднаних територіальних громад. Так, станом на початок 2018 року вже діють 11 ОТГ – Щастинська, Гірська міські, Біловодська, Білокуракинська, Красноріченська, Нижньодуванська, Новоайдарська, Новопсковська, Троїцька селищні, Привільська, Чмирівська сільські ради.

З них шість утворено у 2017 році – Гірська міська, Біловодська, Красноріченська, Нижньодуванська, Троїцька селищні, Привільська сільська ради.

У восьми ОТГ проведені перші вибори сільських, селищних голів, депутатів сільських, селищних рад: Новопсковській, Білокуракінській та Чмирівській, у п’яти – вибори відбулися у 2017 році – Троїцькій, Біловодській, Красноріченській, Нижньодуванській та Привільській радах.

На розгляді у Центральній виборчій комісії знаходяться подання Луганської облдержадміністрації щодо призначення перших виборів у Гірській, Щастинській міських та Новоайдарській селищних радах, у яких утворені об’єднані територіальні громади.