Прес-центр4 листопада 2020, 10:11

На Попаснянщині запрацював мобільний додаток «UVAGA.Popasna»

Сьогодні запрацював мобільний додаток, призначений для екстреного інформування населення Попаснянського району про надзвичайні події – «UVAGA.Popasna».

Відтепер кожен бажаючий має змогу встановити його на свій мобільний з інтернет-платформи Google Play.

Розробка цього додатку була зумовлена необхідністю створення простого та зручного доступу жителів району до важливої інформації та надзвичайних подій, які відбуваються на Попаснянщині.

У додатку розміщуватимуться найважливіші оголошення та новини, події ООС, аналітична інформація про роботу екстрених служб, статистичні дані щодо захворюваності у районі на CОVID-19 тощо. Крім того, у додатку будуть актуальні контактні дані та графік роботи служб газо-, водо-, електропостачання, поліції, швидкої допомоги.

Цей додаток було розроблено та передано в користування Попаснянської райдержадміністрації за сприяння неурядової організації «ACTED», а створювався він в рамках реалізації проєкту «Запобігання поширенню та реагування на COVID-19 в районах на сході України, постраждалих від конфлікту», що фінансується за кошти Агенства США з міжнародного розвитку/Управління зовнішньої допомоги США у справах надзвичайних ситуацій (USAID/OFDA).