Прес-центр10 квітня 2017, 11:04

На світовій першості з плавання в ластах спортсмени Луганської області завоювали чотири медалі

В Італії завершився II етап Кубка Світу з плавання в ластах, у якому взяли участь найсильніші спортсмени з 20 країн.

До складу національної збірної увійшли представники Луганщини – спортсмени Сєвєродонецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи водних видів спорту «Садко»: майстри спорту України міжнародного класу Валентина Резнік і Денис Левін.

За результатами змагань наші спортсмени завоювали чотири медалі: два золота та два срібла, повідомляє управління молоті та спорту облдержадміністрації.

Так, Денис став першим на дистанції 50 метрів (пірнання), а Валентина  виборола срібло у дисциплінах 50 метрів та 100 метрів плавання в ластах. Крім цього, золото спортсменці принесла жіноча естафета 4х100 метрів.

Наразі наші спортсмени готуються до участі у ІІІ етапі Кубка Світу, який пройде у Польщі з 21 по 24 квітня.

Вітаємо луганських спортсменів з черговою перемогою!