Прес-центр30 cічня 2017, 17:01

На Всеукраїнській першості з пауерліфтингу луганчанки посіли перше загальнокомандне місце

У Коломиї завершились Всеукраїнські змагання з пауерліфтингу: чемпіонат України з класичного жиму серед чоловіків і жінок.

Змагання проходили з 22 по 27 січня, повідомляє управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Так, за результатами чемпіонату України у командному заліку найсильнішими серед жінок стали спортсменки Луганської області. Чоловіча збірна з Луганщини посіла третє загальнокомандне місце.

Серед жінок у своїх вагових категоріях відзначились: Олена Федоренко (в/к 57 кг) – І місце, Ганна Кадацька (в/к 52 кг) – І місце, Ксенія Прохорова (в/к 63 кг) – ІІ місце, Юлія Григоренко (в/к 72 кг) – ІІІ місце.

На Всеукраїнській першості чоловіки посіли такі місця: Сергій Пархоменко (в/к 105 кг) став першим, Сергій Дворцов (в/к 66 кг) та Михайло Шаповалов (в/к 120 кг) посіли другу сходинку у своїх вагових категоріях.

Крім цього, наша землячка Ганна Кадацька завоювала титул абсолютної чемпіонки у змаганнях жінок. При власній вазі 52 кг на коломийському помості Ганна зуміла успішно впоратись з 90 кг. Другою стала ще одна луганчанка Олена Федоренко.