Прес-центр21 вересня 2021, 15:09

Населені пункти Луганщини, де менше 1200 жителів, обслуговуватимуть 34 мобільні поштові відділення, – брифінг

Про впровадження в області упродовж ІІІ-ІV кварталів 2021 року проєкту «Сільське відділення» на пресбрифінгу в облдержадміністрації сьогодні, 21 вересня, розповіла директор Луганської дирекції АТ «Укрпошта» Ілона Моісеєва.

Вона зазначила, що пересувне відділення поштового зв’язку – це повноцінне поштове відділення, яке приїжджатиме два-три рази на тиждень у населені пункти з кількістю жителів до 1200 осіб.

Вони отримуватимуть всі потрібні поштові, логістичні й фінансові послуги.

Перші два місяці пересувні відділення працюватимуть у тестовому режимі, під час якого відпрацьовуватимуться графіки роботи, частота відвідування населених пунктів та інше. До речі, із 18 серпня вони працюють у деяких населених пунктах поблизу Сєвєродонецька та Старобільська.

Загалом будуть задіяні 34 автівки. Кожна бригада складатиметься з трьох осіб та доставлятиме пенсії, ліки, періодику й посилки, прийматиме оплату за комунальні платежі, виплачуватиме перекази тощо.

Ілона Моісеєва наголосила, що «Укрпошта» взяла за мету якісно вплинути на рівень розвитку сіл, а тому трансформує стаціонарну «неавтоматизовану» пошту в новий формат, завдяки якому жителі отримають всі послуги біля дому.

Крім того, завдяки пересувним відділенням у селах розвиватиметься малий бізнес – можна буде швидше відправляти товари поштою у будь-який куточок країни та за кордон.

Важливо, що перехід до формату пересувних відділень дозволяє співробітникам працювати на повну ставку. Поліпшуються й умови праці. Якщо раніше листоношам необхідно було пішки чи на велосипеді долати великі маршрути з кореспонденцією, товарами та грошима, то тепер вони працюватимуть в комфортному автомобілі.

Тож, за інформацією спікера, цей проєкт дозволить залишити пошту в селі, покращити сервіс для клієнтів, забезпечити гідну зарплату працівникам та оновити інфраструктуру.