Прес-центр29 березня 2017, 14:03

Наші спортсмени досягли високих результати на всеукраїнських змаганнях з важкої атлетики

У Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років.

Луганську область на змаганнях представляли вісім спортсменів, повідомляє управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Так, за результатами всеукраїнської першості серед дівчат у ваговій категорії 48 кг відзначились одразу дві наші спортсменки: Ольга Івженко, яка завоювала золото зі змагань з сумою двоборства 125 кг та Елеонора Говорова стала срібною призеркою змагань – сума двоборства 101 кг.

У ваговій категорії 75 кг не було рівних нашій Анастасії Шишановій. Золотий результат спортсменки 213 кг.

Крім цього, наші спортсменки зайняли третє загальнокомандне місце серед дівчат.

Серед юнаків срібло змагань у своїй ваговій категорії 69 кг здобув Олексій Шкурський (сума двоборства 277 кг).