Прес-центр17 жовтня 2018, 16:10

Наші спортсмени встановили 13 рекордів України з важкої атлетики

Такий результат та ще 13 нагород і чемпіонство в загальнокомандних заліках вибороли спортсмени Луганщини на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років у місті Миколаїв.

За результатами виступів, наші 18 спортсменів одержали шість золотих, чотири срібні та три бронзові медалі.

Так, чемпіонами у своїх вагових категоріях стали:

І місце – Дарья Шишанова (в/к 64 кг), сума двоборства 159 кг. Також спортсменка встановила рекорд України.

І місце – Ольга Івженко (в/к 55кг), сума 150 кг. Встановила три рекорди України.

І місце – Марк Лєванзов (в/к 55 кг),сума 192кг. Встановив два рекорди України.

І місце – Юлія Наумчук (в/к 76 кг), сума 144 кг.

І місце – Микита Абакін (в/к 45 кг),сума 142 кг.

І місце – Тищенко Богдан (в/к 49 кг),сума 152 кг.

Срібло змагань вибороли: Анастасія Банченко (в/к 71кг),сума 120кг; Ілля Замлинський (в/к 45 кг),сума 128 кг; Владислав Тиднюк (в/к 55 кг),сума 181 кг; Владислав Думанов (в/к 96 кг),сума 208 кг.

Бронзові нагороди завоювали: Єлізавета Пустовєтова (в/к 45кг), сума 88кг –  спортсменка встановила два рекорди України; Карина Коміссаренко – (в/к 49 кг), сума 116кг – встановила два рекорди України; Олександр Хоружий (в/к 49 кг),сума 148 кг.

До п’ятірки кращих спортсменів увійшли: 4 місце – Анастасія (в/к 40 кг,сума 81 кг) – спортсменка встановила 3 рекорди України; 4 місце – Ксенія Куслива (в/к 59кг), сума 109 кг; 4 місце – Ганна Калашник (в/к 76 кг), сума 99 кг; 5 місце – Анастасія Буреш (в/к 45 кг), сума75 кг.

Крім цього, у загальнокомандному заліку дівчата вибороли І місце змагань, юнаки – також вибороли 1 місце чемпіонату.