Прес-центр3 квітня 2018, 15:04

Наші спортсменки посіли ІІ командне місце у всеукраїнській першості з важкої атлетики

На чемпіонаті України серед юніорів до 20 років з важкої атлетики у Закарпатській області Луганщину представляли 13 спортсменів.

В особистому заліку перше місце посіли Анастасія Шишанова (вагова категорія 90 кг, сума двоборства 215 кг) та Віталій Сергєєв (в/к 69 кг, сума двоборства 270 кг). На другу сходинку п’єдесталу пошані піднялася Карина Комісаренко (в/к 48 кг, сума 115 кг). Третє місце вибороли Катерина Буянова (в/к 53 кг, сума 140 кг) та Дар’я Шишанова (в/к 63 кг, сума 153 кг).

Загалом за результатами всеукраїнських змагань представниці нашої області посіли ІІ загальнокомандне місце.

Зазначимо, що за медалі першості України з важкої атлетики змагалися понад 200 представників різних куточків країни.