Прес-центр21 жовтня 2019, 09:10

Наші важкоатлети – чемпіони України

У Закарпатській області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років.

За результатами змагань наші спортсмени вибороли низку медалей різного ґатунку, а у загальнокомандному заліку стали кращими в Україні.

Так, серед дівчат до 15 років у ваговій категорії 40 кг Ельміра Шувалова посіла перше місце з сумою двоборства 89 кг. Спортсменка встановила рекорд України у поштовху – 50 кг. У цій же ваговій категорії Софія Наумова стала бронзовою призеркою з сумою 82 кг. Софія встановила рекорд України в ривку – 40 кг.

У ваговій категорії 45 кг Анастасія Чмирьова стала першою (сума 112 кг). Спортсменка встановила рекорд України у ривку (52 кг) та виконала норматив майстра спорту України.

У ваговій категорії 49 кг Єлизавета Пустовєтова стала чемпіонкою з сумою двоборства 115 кг.

Ганна Калашник здобула золото у ваговій категорії 81 кг (сума 135 кг).

Валентині Логвіненко у ваговій категорії 45 кг вручено нагороду за кращу техніку серед дівчат.

Серед юнаків до 15 років у ваговій категорії 49 кг Богдан Тищенко став чемпіоном з сумою двоборства 161 кг. Богдан виконав норматив майстра спорту України.

Олександр Хоружий (в/к 55 кг) став кращим з сумою двоборства 202 кг та виконав норматив майстра спорту України, встановив рекорди України в ривку – 93 кг, поштовху – 109 кг та за сумою двоборства – 202 кг. Олександру вручено нагороду за кращу техніку серед юнаків.

У ваговій категорії 55 кг Ілля Замлинський здобув срібло чемпіонату з сумою 187 кг, а Микита Абакін – третє місце (сума 186 кг).

У ваговій категорії 61 кг Марк Лєванзов посів перше місце (сума – 230 кг). Марк виконав норматив майстра спорту України та встановив рекорди України в ривку – 101 кг, поштовху – 129 кг та у сумі двоборства – 230 кг. Спортсмена визнано кращим атлетом змагань.

У цій же ваговій категорії 61 кг Владислав Тиднюк став третім з сумою 208 кг.

Так, у загальнокомандному заліку команда дівчат Луганської області зайняла перше місце, команда юнаків – також перше місце.

Тренують наших спортсменів: Віталій Гребельний, Костянтин та Марічка Селіванови, Андрій Івженко, Володимир Самардак, Андрій Бугайов, Єлисей Щербо.