Прес-центр29 серпня 2018, 19:08

Найнижчий в Україні рівень правопорушень є показником злагодженої роботи правоохоронців Луганщини, – Юрій Гарбуз

Сьогодні, 29 серпня, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз взяв участь у координаційній нараді за участі керівників правоохоронних органів регіону, яку провів прокурор Луганської області Володимир Янко.

На початку свого виступу очільник Луганщини зазначив, що спільна плідна робота правоохоронних та контролюючих органів має добрий результат: рівень правопорушень на 10 тис. населення найнижчий в Україні.

При цьому Юрій Гарбуз наголосив на гострих для регіону питаннях, які потребують системного вирішення, серед них – незаконні видобуток вугілля та вирубка лісу, обіг наркотичних речовин серед молоді та нелегальні пасажироперевезення.

За словами прокурора області, упродовж минулого року спільна робота правоохоронців сприяла стабілізації криміногенної ситуації на території регіону.

Володимир Янко наголосив на необхідності активізації правоохоронних органів у боротьбі зі злочинними угрупованнями, зокрема викриття таких груп у земельній, лісовій та бюджетній сферах. Більшої уваги потребує протидія гральному бізнесу, діяльності фіктивних підприємств, задіяних у схемах ухилення від сплати податків.

Під час наради прокурор області звернув особливу увагу керівників усіх відомств на дотримання конституційних прав громадян.

«Усі ми повинні в повній мірі забезпечити невідворотність покарання для винних осіб, а також забезпечити реальне відшкодування збитків, заподіяних кримінальними правопорушеннями», – наголосив Володимир Янко.

За результатами координаційної наради винесено постанову із визначенням конкретних узгоджених заходів, спрямованих на ефективне виявлення, розкриття, припинення та попередження злочинів, усунення їх причин та умов.