Прес-центр10 грудня 2018, 17:12

Низку нагород вибороли спортсмени-підводники нашої області на міжнародних змаганнях

Українці взяли участь у відкритому чемпіонаті Швейцарії серед спортсменів-підводників.

До складу Національної збірної увійшли представники Луганської області.

За результатами змагань вихованець Сєверодонецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи водних видів спорту «Садко», майстер спорту України міжнародного класу Денис Лєвін здобув три золоті нагороди на дистанціях 50 м пірнання, 100 м плавання в ластах та в естафеті 4х100 м.

Крім цього, юнацька збірна України взяла участь у Кубку Берліна, де також успішно виступили чотири представники Луганської області.

Зокрема, майстер спорту України міжнародного класу Валентина Рєзнік виборола два «золота» на 50 м пірнання і 200 м плавання в ластах, а також два «срібла» на 100 і 50 м плавання в ластах.

Майстер спорту України міжнародного класу Володимир Сущенко став володарем трьох срібних нагород на дистанціях 100, 200 і 400 м та здобув золото в естафеті 4х50 м.

Майстер спорту України Дмитро Серебряков став першим на 800 м і в складі естафети 4х50 м. Також він посів третє місце на 200 м плавання в ластах.

Майстер спорту України Катерина Сторчева стала другою на дистанції 100 м плавання з аквалангом.