Прес-центр8 червня 2018, 13:06

Норвезька рада у справах біженців проводить конкурс проектів на отримання гранту

Норвезька рада у справах біженців (NRC) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії розпочинає програму підтримки мікро-підприємництва та самозайнятості в Луганській (Біловодський, Новопсковський, Троїцький, Попаснянський райони) і Донецькій областях.

Програма підтримки самозайнятості та мікробізнесу допоможе сім’ям, постраждалим в результаті конфлікту, підвищити їх рівень життєзабезпечення.

У рамках даної програми Норвезька рада у справах біженців на конкурсній основі, виходячи з якості поданих проектів та відповідно до критеріїв соціальної незахищеності, відбере отримувачів грошових грантів.

Пріоритет віддаватиметься жителям населених пунктів, що знаходяться в безпосередній близькості до лінії розмежування.

Грант у сумі до 30 000 гривень надаватиметься для створення, відновлення або розвитку мікро-бізнесу (зокрема, створення робочих місць).

Планується проведення ряду підготовчих семінарів, куди запрошуються особи вищезазначених категорій, які мають ідеї або проекти, пов’язані з організацією власної справи.

Інформацію щодо участі в конкурсі та семінарах можна отримати, зателефонувавши на «гарячу» лінію Норвезької ради у справах біженців 0800 302 007.

Також є можливість самостійно заповнити заявку он-лайн за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#5IRevRYB.

Заявки та проекти приймаються до 24 червня 2018 року до 24:00. Заявки, надіслані пізніше цієї дати, до розгляду не приймаються.