Прес-центр3 лютого 2017, 15:02

Обговорено питання відновлення ліній енергопостачання, зруйнованих внаслідок обстрілів

За дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза його заступник Юрій Клименко провів засідання робочої групи з координації здійснення аварійно-відновлюваних робіт у районі проведення АТО.

На засіданні йшлося про пошкоджені під час обстрілів у січні цього року повітряні електролінії ПЛ 220 кВ «Михайлівка – Лисичанська» та ПЛ 220 кВ «Михайлівка – Ювілейна», де необхідно виконати ремонтні роботи в прогонах опор.

У зв’язку з цією ситуацією критично знижується рівень надійності енергозабезпечення області, особливо в умовах значного зниження температури повітря та, відповідно, підвищення навантаження на електричні мережі.

До речі, наступного тижня в облдержадміністрації запланована нарада з визначення траси проходження нової повітряної лінії електропередач для енергозабезпечення села Трьохізбенка та інших населених пунктів Новоайдарського району.

Відзначимо, що проведення всіх ремонтних робіт має відбуватися за участі представників СММ ОБСЄ та військових з дотримання «режиму тиші».