Прес-центр19 cічня 2017, 09:01

Обговорено реалізацію в області Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO)

У Луганській облдержадміністрації відбулась зустріч членів Експертної групи з питань підтримки місцевого самоврядування та добровільного об’єднання громад області з керівником Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) Оксаною Гарнець й експертами проекту Мариною Бриль та Вячеславом Сороковським.

Під час зустрічі її учасники узгодили спільні дії щодо реалізації проекту на території Луганської області.

Голова Експертної групи, перший заступник голови облдержадміністрації Роман Власенко підтримав ініціативи DESPRO та запропонував поширити їх втілення на територію громад, які ще не прийняли рішення про об’єднання.

Він також висловив побажання, щоб заходи в рамках реалізації проекту узгоджувались з іншими проектами міжнародної технічної допомоги, які реалізуються на території області.

Швейцарсько-український проект DESPRO передбачає сприяння об’єднаним територіальним громадам у розробці стратегій їх розвитку, поліпшенню водопостачання у сільській місцевості, поводження з твердими побутовими відходами та надання консультативної допомоги об’єднаним територіальним громадам.