Прес-центр22 грудня 2017, 15:12

Обласна влада та USAID сприяють розвитку соціальної сфери Луганщини

Сьогодні, 22 грудня, у Сєвєродонецьку відбувся щорічний семінар «Покращення організаційної результативності та підвищення якості надання послуг»: Успішна практика в Луганській області, участь у якій взяла заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик.

У вітальному слові вона подякувала за підтримку керівнику експертної команди, консультанту з організаційного розвитку UCBI II Майі Гоголадзе: «Від імені очільника області Юрія Гарбуза дозвольте подякувати вам за організацію роботи у сфері підвищення якості надання послуг соціальної. Переконана, що одним з показників успішної діяльності обласної влади є рівень турботи про наших мешканців».

Також Ольга Лішик нагадала, що завдяки реалізації спільних програм делегації з Луганщини познайомилась з діяльністю закладів соцпослуг у форматі «прозорих офісів» у Харкові, Вінниці та Рівному.

За її словами, від подальшої плідної співпраці з партнерською організацією залежить, у тому числі, повернення соціально-економічної стабільності до регіону.

Наталія Бойко, голова Луганського обласного відділення Асоціації міст України, як консультант USAID, відзначила, що сьогодні у наданні соціальних послуг найважливішими показниками є їх швидкість та якість.

Після цього було розпочато роботу на двох дискусійних майданчиках, присвячених роботі центрів надання адміністративних послуг та працевлаштування і соціального забезпечення.

Під час практичної частини учасники семінару розглянули результати оцінки задовольняння споживачів якістю надання послуг в ЦНАП міст Кремінна, Лисичанськ, Рубіжне та Сєвєродонецьк, а також заслухали відгуки та рекомендації їх діяльності.