Прес-центр25 вересня 2019, 11:09

Оголошено конкурс на здобуття премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини у 2019 році

Міністерство культури України оголосило про початок прийому заявок на здобуття премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини у 2019 році.

Премія присуджується фольклористам, етнографам, дослідникам, науковцям, збирачам-ентузіастам, фольклорним колективам, солістам (вокалістам, інструменталістам та танцюристам), майстрам-викладачам та керівникам дитячих творчих шкіл народних художніх промислів, які своєю діяльністю сприяють виявленню, фіксації, збереженню та популяризації етнокультурної спадщини та регіональних особливостей українського народу.

Премія присуджується на конкурсних засадах щороку в грудні в розмірі двадцять тисяч гривень.

Кількісний склад учасників колективу, який претендує на здобуття Премії, не може перевищувати 10 осіб.
Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються до Міністерства культури України професійними творчими спілками та асоціаціями, закладами культури, закладами освіти і науки, культурно-мистецькими та громадськими організаціями.

На здобуття Премії до 01 жовтня 2019 року разом із супровідним листом подається клопотання про присудження Премії у довільній формі, до якого додаються документи (перелік – за посиланням)

Документи претендентів надсилаються на адресу Міністерства культури України: вул. Івана Франка, 19, м. Київ, 01601, Головне управління охорони культурної спадщини Директорату культурної спадщини, з поміткою «Конкурс - Премія з нкс».

Контактні дані: (044) 272-45-28, приймальня Українського центру культурних досліджень.