Прес-центр4 квітня 2018, 15:04

Онлайн-курс «Управління проектами місцевого розвитку» успішно завершили 106 представників Луганщини та Львівщини

Упродовж п’ятдесяти днів на е-платформі «Спільнота практик місцевого розвитку» Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO тривав online-курс «Управління проектами місцевого розвитку (регіональний)».

Навчання відбулось на замовлення Луганської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та за підтримки Асоціації місцевих рад «Місцеві ради Львівщини» на основі щорічного і найпопулярнішого е-курсу Спільноти практик, що просуває впровадження проектного підходу до розвитку громад, інформує сайт Децентралізація.

Учасниками навчання, що реалізовував Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, були 190 представників органів публічної влади та громадянського суспільства Луганської й Львівської областей.

Сучасний дистанційно-інтерактивний формат та прикладна орієнтація навчання, запровадження взаємооцінювання концепцій проектів своїх колег, а також підготовка рекомендації щодо вдосконалення розроблених концепцій сприяли отриманню учасниками знань та практичних навичок, необхідних для подальшої підготовки та реалізації проектів, налагодженню контактів для подальшої співпраці.

106 учасників успішно завершили навчання за програмою е-курсу.

Заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик, яка стала безпосередньою учасницею е-курсу, зауважила: «Це стало новим поштовхом для втілення ідей і якісного оформлення проектів щодо розвитку інфраструктури та створення послуг для громади, знайомства з колегами й партнерами. Важливим компонентом є «взаємооцінювання», де була можливість виступити в якості експерта».

Презентація кращих розроблених під час навчання концепцій проектів відбудеться 12-13 квітня 2018 року під час науково-практичної конференції за міжнародною участю «Проблеми розвитку публічного управління в Україні» у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.