Прес-центр16 червня 2020, 13:06

Органи влади на місцях протягом тижня розглянуть механізми розрахунків за спожиті енергоносії

Відповідне доручення надано на засіданні обласної комісії з питань розрахунків за спожиті паливно-енергетичні ресурси та їх ефективного використання підприємствами Луганщини.

Так, декілька водопостачальних підприємств області, зокрема, у Лисичанську і Кремінній, отримали повідомлення про можливе знеструмлення, починаючи з 23 червня.

Але лише у випадку, якщо карантинні заходи не будуть продовжені.

Питанням життєдіяльності об’єктів критичної інфраструктури очільник Луганщини Сергій Гайдай піклується особисто.

Як наголосив директор Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віталій Сурай, органи влади на місцях повинні докласти максимальних зусиль, щоб не допустити відключень, тим більше влітку.

Тому усім органам місцевого самоврядування, де підприємства мають заборгованість за енергоносії, необхідно провести засідання міських комісій з питань ТЕБ і НС.

Перш за все, слід впровадити заходи щодо погашення поточних боргів, зокрема, розпочати перемовини стосовно реструктуризації.

Тобто, не допустити відключень.

Також триває робота з підготовки до майбутнього опалювального сезону. Розрахунки теплопостачальних підприємств області з ПАТ «Луганськгаз» відбуваються у робочому порядку.