Прес-центр30 cічня 2017, 11:01

Освітня галузь Луганщини реалізує намічені цілі

За дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза його перший заступник Роман Власенко зустрівся з директором Департаменту освіти і науки Юрієм Стецюком. Темою обговорення стали актуальні питання формування мережі опорних навчальних закладів в Луганській області.
Юрій Стецюк розповів, що з 1 вересня 2016 року на Луганщині розпочали роботу шість опорних шкіл.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1340-р до області надійшла державна субвенція на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, які проживають у сільській місцевості. Комітетом конкурсних торгів Департаменту освіти і науки проведено відкриті міжнародні конкурсні торги. Та вже до опорних шкіл Луганської області поставлені 8 шкільних автобусів.
Також на виконання цього розпорядження п’ятьом опорним школам виділено кошти у сумі 2203,9 тис. грн. пропорційно кожній. У відповідних районах проведені відкриті конкурсні торги щодо оснащення й матеріально-технічного забезпечення опорних шкіл. 
Роман Власенко зазначив, що очільником області окреслено напрями з реалізації першочергових завдань у створення і діяльності опорних шкіл Луганщини. А саме: приділити увагу подальшим потребам опорних шкіл щодо сучасного оснащення та ремонтних робіт; посилити інформаційно-просвітницьку роботу щодо успішності реалізованих проектів опорних шкіл – 2016; активізувати процес підготовки управліннями (відділами) освіти райдержадміністрацій нових проектів опорних шкіл, що будуть реалізовані в сільських районах у 2017 році.