Прес-центр22 лютого 2018, 16:02

Пишаємося: Спортсмени-підводники області привезли вісім медалей з всеукраїнських змагань

З 18 по 20 лютого у столиці відбувся фінал Кубку України-2018 з плавання в ластах.

Луганщину представляли три спортсмени: майстри спорту України міжнародного класу Денис Левін і Валентина Резнік та майстер спорту України Катерина Сторчева.

За результатами змагань спортсмени нашої області вибороли вісім медалей.

Так, Денис Левін завоював чотири золоті нагороди на дистанціях: 50 м пірнання, 50 м та 100 м плавання в ластах й 100 м плавання з аквалангом.

На рахунку Катерини Сторчевої також чотири медалі: два срібла вона виборола на дистанціях 50 м плавання в ластах й 100 м плавання з аквалангом, бронзу Катерина завоювала, виступаючи у підводному плаванні на 400 м. Крім цього, золото спортсменка завоювала у складі змішаної команди в естафеті 4*100 м.

На жаль, ще одна наша представниця Валентина Резнік через хворобу не змогла виступати на змаганнях.

Зазначимо, вже завтра наші спортсмени у складі національної збірної змагатимуться за медалі світової першості на І етапі Кубку Світу, який відбудеться в Угорщині з 23 по 25 лютого. Вболіваймо за луганських спортсменів!