Прес-центр22 листопада 2021, 10:11

Пишаюся тим, що наші підприємства конкурують із провідними європейськими виробниками, – Сергій Гайдай на 30-річчі «Мікрохіму»

Очільник Луганщини привітав колектив ТОВ НВФ «МІКРОХІМ» з Рубіжного із 30-річчям від дня заснування.

«Мені приємно бачити фахівців, які прийшли на це виробництво в 1991 році і до сьогодні розвивають фармацевтичну промисловість, рятуючи здоров’я та життя нашим громадянам. Три десятиріччя працюють в сфері, де дуже потужна конкуренція. З одного боку це важко, з іншого – саме конкуренція не дає можливості розслабитися, є стимулом для розвитку, – зазначив голова обласної державної адміністрації Сергій Гайдай. – Пишаюся тим, що наші підприємства конкурують із провідними європейськими виробниками. Вже майже два роки світ протидіє пандемії COVID-19 і ви – одна з тих компаній, яка допомагає в цій боротьбі».

Колектив товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробнича фірма «МІКРОХІМ» за значний внесок у розвиток фармацевтичної промисловості Луганщини, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові та з нагоди 30-річчя від дня заснування відзначено Подякою Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Нагороду передав Сергій Гайдай та зауважив, що поки вона прямувала до Луганщини, Олексія Резнікова, який підписав цю подяку, вже призначено Міністром оборони України.

Також під час урочистостей, що відбулися в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі, Сергій Гайдай вручив працівникам «Мікрохіму» обласні відзнаки.

Зокрема, знаком «За сприяння відродженню Луганщини» нагороджено виконавчого директора Володимира Тимка. Багатьох інших – Листом подяки обласної державної адміністрації.

Слід також зазначити, що ТОВ НВФ «МІКРОХІМ» входить до числа лідерів вітчизняної фармацевтичної галузі, випускає більш ніж 70 найменувань готових лікарських засобів та сім найменувань фармацевтичних субстанцій для виробництва готових лікарських засобів.

Крім того, лише за останні три роки на підприємстві зареєстровано 22 нових лікарських препарати, розроблено та зареєстровано в умовах пандемії перший український Generic на основі Фавіпіравіру для лікування хвороби, яка визнана коронавірусною інфекцією. Також реалізовано ряд благодійних програм з передачі гуманітарної допомоги загальною сумою близько восьми мільйонів гривень.