Прес-центр16 квітня 2022, 08:04

Поки є можливість виїхати – евакуюйтесь, не допустіть ситуації, як в Рубіжному, де люди стали живим щитом росіян, – Сергій Гайдай про евакуацію 16 квітня

Сьогодні евакуація також організована за п’ятьма напрямками – Попасна, Гірське, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне. Автобуси вже у місцях зборів, або на шляху до них.

«Декілька днів поспіль ми отримуємо повідомлення з Києва: «Гуманітарні коридори» на Луганщині працюватимуть за умови припинення обстрілів з боку окупаційних військ». Але все одно ризикуємо, і навіть попри відсутність «режиму тиші», вивозимо людей. І вивозитимемо, доки залишатимуться шанси на порятунок. Виїзд із Кремінної збоку Рубіжного заблокований росіянами давно, тому евакуація там відбувається за іншим маршрутами, – каже начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. – Поки є можливість виїхати – евакуюйтесь! Не допустіть ситуації, як в Рубіжному, де люди стали живим щитом росіян. Значна частина рубіжан не встигла своєчасно вибратися, навіть знаючи, що ворог підходив до міста. І тепер тисячі людей в заручниках – без їжі, води та у постійному страху. Життя дорожче – виїжджайте, убезпечте себе, дітей та батьків. Автобуси на вас чекають».

 Місця зборів:
- Сєверодонецьк: проспект Хіміків, 28;
- Лисичанськ: ГТВ (РТІ), 40 років Перемоги; вул. Сосюри, 324, ДСНС;
- Попасна: вул. Щербакова, 1а;
- Гірське: вул. Гагаріна, 13а;
- Нижнє: Паркова, 13;
- Рубіжне: вул. Чехова, 11.