Прес-центр22 грудня 2020, 15:12

Пологові відділення області озброїлися новими комп’ютерами для впровадження системи «єМалятко»

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська взяла участь у передачі комп’ютерної техніки пологовим відділенням Луганщини від Швейцарсько-української програми «EGAP».

«Держава дбає про цифровий розвиток усіх сфер надання послуг громадянам. Не став виключенням портал «єМалятко», у якому можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини. Для ефективності у вашій повсякденній роботі та користуванні новітніми сервісами ви отримуєте ці ноутбуки. Окремо хочу подякувати присутнім лікарям за вашу працю, небайдужість та відповідальність. Сподіваюсь, що ця техніка допоможе вам у впровадженні та реалізації новітніх доробок», – наголосила перед врученням Катерина Безгинська.

Програма «EGAP» (Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади), що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.