Прес-центр9 червня 2023, 08:06

Попри ворожі обстріли до звільнених громад доставляється допомога, у Рубіжному за рік не дочекалися російських будівників, у Сєвєродонецьку грошову заборгованість окупанти гасять видачою харчів

По Новоселівському, Макіївці, Невському та Білогорівці спрямували артилерійські удари росіяни минулої доби.

«Незважаючи на небезпеку, ми регулярно підтримуємо наших громадян, які ще не вирішили виїжджати. Поліцейські підвозять їм необхідну кількість продуктів харчування та товарів першої необхідності. Зокрема, до Невського та Новолюбівки вони привезли свіжий хліб та засоби гігієни. Місцеві військові адміністрації опікуються кожним, хто залишився», – підкреслив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Ніякої допомоги від рф за рік не дочекалися рубіжани. Якщо по інших населених пунктах хоча б їздять гастролери-будівники, які займаються показовими ремонтами для пропаганди і мародерством житла, то до цього міста вони так і не завітали.

Крадіжки з квартир є кому коїти, спробувати будувати – нікому. Тому зараз намагаються формувати бригади із місцевих. Але за відсутності грошей охочих небагато.

Немає коштів і в Сєвєродонецьку. В місті неможливо працевлаштуватися, тому кошти є, здебільшого, в пенсіонерів та торгівців.

Робота є в бюджетній сфері, але грошей на її оплату бракує вже декілька місяців. Окупаційна влада пропонує погасити заборгованість гуманітарної допомогою, яка надходить із рф.

Універсальний товар – він і в магазинах є, і замість зарплати зійде. Хоча мав би розповсюджуватися безоплатно.