Прес-центр23 травня 2017, 12:05

Постачання питної води до ОРЛО не скасовуватимуть – Юрій Гарбуз

Питання про заборгованість 145 мільйонів гривень КП Попаснянський водоканал за електроенергію через несплату ОРЛО поставок води найближчим часом буде винесено на міністерську нараду. 

Про це в коментарі Укрінформу розповів голова Луганської обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Я сподіваюся на зустріч з Кубівим або Кістіоном найближчим часом, щоб ініціювати ще одну нараду, на якій ми маємо вирішити питання щодо ЛЕО (Луганське енергетичне об'єднання). Від цього залежить і Попаснянський водоканал», – сказав Юрій Гарбуз. 

Він також відзначив, що якщо вирішення питання зайде у глухий кут, то одне з держпідприємств має взяти управління на себе. На думку Гарбуза, це компанія ЛЕО. 

За його словами, сьогодні не обговорюється питання про відключення питної води на окуповані території, оскільки альтернативи поставок води на ці території немає. 

«Сьогодні неприпустимо відключати казначейство, школи, лікарні. Питання про відключення від постачань води не стоїть. Це наші території, за які ми воюємо. Якщо електрика сьогодні на окуповані території подається з Росії, то воду поставляти на цю територію в інший спосіб немає можливості», – очільник Луганщини. 

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок, 23 травня, Луганське енергетичне об'єднання (ЛЕО) планує відключити від електропостачання західну фільтрувальну станцію (Лисичанськ) Попаснянського водоканалу через борг за електроенергію у розмірі більш як 142 млн грн.

 

https://www.ukrinform.ua/rubric-doneccina/2233308-postacanna-pitnoi-vodi...