Прес-центр11 червня 2018, 10:06

У Сєвєродонецьку проведено чергове засідання регіонального саб-кластеру з питань подолання ґендерно обумовленого насильства

07 червня 2018 року в місті Сєвєродонецьку відбулося чергове засідання регіонального саб-кластеру з питань подолання ґендерно обумовленого насильства під головуванням Фонду ООН у галузі народонаселення та Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації. У зустрічі взяли участь представники державних і міжнародних організацій, задіяні в реагуванні та попередженні випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Під час засідання учасники обговорили індикатори архітектури гуманітарної координації в Луганській області. Зокрема, була обговорена ідея проведення виїзних засідань саб-кластеру. Учасники підкреслили важливість залучення до роботи фахівців об’єднаних територіальних громад, зокрема, з метою організації соціальних послуг, максимально наближених до місця проживання постраждалих.

У ході зустрічі було переглянуто план роботи саб-кластеру на поточний рік. Координатор Національного саб-кластеру з питань ґендерно обумовленого насильства Олена Кочемировська поінформувала про поточну роботу на національному рівні щодо приведення підзаконних актів у відповідність до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Традиційно, члени саб-кластеру поділилися останніми новинами та оновленнями щодо роботи в напрямках попередження та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Яна Соловйова