Прес-центр4 серпня 2017, 16:08

У Сєвєродонецьку проведено практичний семінар: «Доступ до соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам в умовах військового конфлікту»

2 серпня 2017 року з ініціативи Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) проведено практичний семінар на тему: «Доступ до соціальних послуг ВПО в умовах військового конфлікту».

 

У семінарі взяли участь директор Департаменту Елеонора Поліщук, голова польового офісу м. Сєвєродонецьк УВКБ ООН Іван Салєєв, радник Мінсоцполітики України національного рівня Дмитро Коростильов, представники БФ «Право на захист», АТ «Ощадбанку», ГУ ПФУ у Луганській області, заступники начальників та юрисконсульти районних і міських управлінь соціального захисту населення Луганської області.

 

Дмитро Коростильов виступив із презентацією на тему: «Законодавство України, направлене на соціальний захист ВПО. Реалізація Постанов КМУ від 01.10.2014 № 505 та від 08.06.2016 №365». Він також розповів про актуальні питання захисту персональних даних внутрішньо переміщених осіб.

 

Обговорювалися проблеми, з яким стикаються переселенці при відвідуванні управлінь соціального захисту населення, пенсійного фонду та «Ощадбанку» в містах і районах області.

 

Елеонора Поліщук презентувала аналіз роботи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та районних і міських управлінь соціального захисту населення в частині реалізації на території Луганської області законодавства стосовно забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.

 

З інформацією про роботу в Єдиній інформаційній базі даних про ВПО виступала начальник відділу Комп’ютерного інформаційно-обчислювального центру Ірина Постолатьєва.

 

Олена Коваленко