Прес-центр5 липня 2018, 16:07

В області відновлює роботу Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження»

01 вересня 2017 року в місті Кремінна Луганської області відновив роботу Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» (код ЄДРПОУ 26576832) за адресою: пров. Дружби, 5в, місто Кремінна, Луганська область, Україна, 92900, е-mail: centr-vidrodzennya@ukr.net.

Комунальна установа «Луганський обласний Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» (далі – Центр) є реабілітаційною установою органів соціального захисту населення регіонального рівня. Цільовим призначенням закладу є здійснення комплексу реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю до 18 років, а також дітей, які мають ризик отримати інвалідність, спрямованих на попередження (запобігання), зменшення або подолання фізичних, психічних розладів, коригування порушень розвитку, навчання основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, проведення медичного супроводу дітей з інвалідністю, створення передумов для їх максимальної інтеграції у суспільство та забезпечення підготовки батьків, які виховують дітей з інвалідністю, до продовження реабілітаційного процесу цих дітей поза межами Центру (соціально-педагогічний патронат таких сімей).

На даний час Центр розміщується в орендованих приміщеннях. Відділення (ранньої) соціальної реабілітації, відділення фізичної реабілітації, відділення психолого-педагогічної реабілітації знаходяться за адресою:
КУ Кремінська РТМО Районна лікарня, вул. Перемоги, 1а, м. Кремінна, Луганська обл. Адміністрація Центру знаходяться за адресою: вул. Банкова 5, м. Кремінна, Луганська обл.

Для забезпечення своєчасної доступної допомоги сім'ям, які виховують дітей з інвалідністю і проживають у віддалених населених пунктах, на базі Центру створена служба соціального патронату. Реабілітаційні послуги в Центрі надаються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 80 «Про затвердження Порядку надання інвалідам, дітям-інвалідам і дітям віком до двох років,які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, реабілітаційних послуг» для дітей з числа групи ризику, незалежно від віку, за умови наявності довідки лікувально-консультативної комісії, в якій визначено необхідність реабілітаційних послуг.

Крім того, фахівцями Центру проводиться робота виїзних груп регіоном для визначення потреб населення в отримані реабілітаційних послуг, проведення первинного психо-педагогічного обстеження дітей з інвалідністю, надання консультацій батькам. За більш детальною інформацією щодо реабілітації в Центрі звертайтеся, будь ласка, за телефоном 066 755 1575.

За матеріалами Луганського обласного центру соціальної

реабілітації дітей-інвалідів «Відродження»