Прес-центр10 серпня 2017, 14:08

Представники СММ ОБСЄ обговорили з обласною владою проект відновлення енергопостачання у селі Лобачеве

На зустрічі з представниками СММ ОБСЄ заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко повідомив, що найближчим часом за обласні кошти буде розпочато проект з відновлення енергопостачання у селі Лобачеве.

Цей проект передбачає прокладання електричного дроту під землею, що значно скоротить термін будівництва. Також планується впровадження проекту щодо відновлення газопостачання у смт Мирна Долина, смт Тошківка та селі Кримське.

Окрім того, з делегацією, до складу якої увійшли керівник Сєвєродонецької філії Луганського Регіонального Офісу СММ ОБСЄ Томас Севен та координатор інфраструктури Абдіраім Джорокулов, була обговорена низка питань щодо промисловості, загальної економічної ситуації, енергопостачання та пошкодження об’єктів інфраструктури області.

Томас Севен підкреслив, що облдержадміністрація може розраховувати на підтримку СММ ОБСЄ щодо реалізації вищезазначених проектів, та проінформував, що невдовзі планується відкриття передової патрульної бази СММ ОБСЄ на КПВВ «Станиця Луганська».

Наприкінці зустрічі Юрій Клименко наголосив, що вирішення вищезазначених ним питань є першочерговим завданням для керівництва області.

Представники СММ ОБСЄ запевнили у всебічній підтримці, подякували за співпрацю у врегулюванні надзвичайно складних питань та висловили надію на подальше плідне співробітництво.