Прес-центр22 серпня 2017, 19:08

Президент України Петро Порошенко: Для встановлення миру на Донбасі має прозвучати публічний заклик Президента Росії припинити війну!

Перебуваючи на Луганщині, Президент України Петро Порошенко у м. Щастя зустрівся з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Під час зустрічі були обговорені питання забезпечення режиму припинення вогню на Донбасі, а також необхідність введення миротворчого контингенту ООН та  розташування спеціальних баз ОБСЄ вздовж лінії розмежування.

«Моніторинговій місії ОБСЄ буде надане все необхідне: тепловізори, акустичні радари, квадрокоптери та інше  спеціальне обладнання, аби жодне порушення Мінських угод з боку Російської Федерації не залишилось поза увагою міжнародної спільноти» , - заявив Президент під час виступу у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі.

Він також наголосив, що весь світ об’єднався  навколо Мінських домовленостей  заради захисту України.  

Петро Порошенко  анонсував  телефонні перемовини у Нормандському форматі, основною темою яких має стати безумовне припинення вогню на Сході України.

Глава держави  зазначив: «Я наголошую,  що для встановлення  миру на Донбасі має прозвучати публічний заклик Президента Росії припинити війну!»