Прес-центр5 грудня 2020, 08:12

Привітання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая з нагоди Всесвітнього дня волонтера

Дорогі друзі!

Цей день у календарі пам’ятних дат України визначений як професійне свято. Тож, є така робота – приділяти менше уваги своїм родинам, щоб зігріти душевним теплом незнайомих людей, нехтувати своїми проблемами заради чужих, ставити потреби безпеки країни вище за власні бізнес-інтереси.

Здавалось, що після шести років війни ми готові до будь-якого сценарію, але цей рік дійсно став для нас випробуванням на міцність. Адже, крім війни та пандемії, з якою не можуть впоратись кращі медицини світу, Луганщину охопили страшні пожежі. Понад 500 родин залишились без даху над головою, втратили усе! У лічені години надійшла перша допомога і разом ми перемогли! Тож, ми не з фото у Фейсбуці знаємо і надзвичайно цінуємо вашу роботу! У нас вистачить сил та завзяття віддячити вам за цю щиру допомогу!

Жертовність – чи не найблагородніша і з людських чеснот! Вона проросла у ваших серцях і ви повсякчас пробуджуєте її у наших!

Залишайтесь завжди такими ж мужніми та чуйними водночас.

Як безмежним є ваше милосердя, так нехай безмежними будуть щастя, любов і достаток у ваших родинах. Злагоди, благополуччя і миру нам усім!

 

З повагою

Голова Луганської обласної державної

адміністрації – керівник обласної

військово-цивільної адміністрації                                  Сергій Гайдай