Прес-центр25 березня 2017, 10:03

Привітання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза за нагоди Дня Служби безпеки України

Шановні співробітники Служби безпеки України, дорогі ветерани Служби!

Щиро вітаю Вас з 25-ою річницею з дня створення Служби безпеки України!

Сьогодні історія СБУ пишеться на передовій неоголошеної війни з Росією. Саме співробітники Служби безпеки, керуючись присягою на вірність Українському народу, власною совістю, почуттям глибокого патріотизму, стали на захист територіальної цілісності України.

Свідченням глибокої довіри і визнанням Вашого професіоналізму є доручення управління Антитерористичним центром офіцерам СБУ.  Кожен день Ви маєте справу з безпрецедентно масштабною підривною роботою російських спецслужб, які активно використовують створювану роками агентурну мережу і численні диверсійні групи.

Девіз Спецпідрозділу «А»: «Життя – Батьківщині, честь – нікому!», –  набуває сьогодні особливого сенсу і глибини.

У День Вашого професійного свята висловлюю глибоку повагу і подяку всім співробітникам СБУ та ветеранам служби. Щиро зичу Вам міцного здоров'я, добробуту, поваги і нових професійних успіхів! Нехай кожен день Вашого життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують любов і затишок!