Прес-центр6 червня 2017, 09:06

Привітання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія ГАРБУЗА з нагоди Дня журналіста

Шановні друзі!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!

Свобода слова стала одним з головних надбань незалежної України. Непорушність цього базового принципу демократії залежить не лише від дотримання законності, але й від вимогливості журналіста до самого себе, від його відповідальності перед країною, суспільством.

В умовах відкритої інформаційної війни проти нашої держави саме від вас залежить перемога у битві за свідомість та душі наших земляків.

За можливість писати правдиво і об'єктивно вам часом доводиться ризикувати своїми життями.

Сьогодні Луганщина – символ праведної боротьби українців за свою незалежність. Від наших спільних зусиль залежить, як нашу Батьківщину сприйматимуть завтра.

Саме тому суспільство чекає від вас об’єктивного, пильного та небайдужого погляду на події у регіоні та вболівання за долю рідного краю.

Тож, прийміть слова щирої поваги та вдячності за вашу самовіддану працю. Бажаю вам невтомного творчого пошуку у роботі, натхнення та  журналістського чуття. Злагоди та добробуту вашим родинам!

 

 

З повагою

 

Голова Луганської обласної

державної адміністрації – керівник

обласної військово-цивільної адміністрації                                Юрій ГАРБУЗ