Прес-центр19 серпня 2022, 13:08

Прийомна родина та дитячий будинок сімейноного типу з Луганщини отримали пральні машини

Сьогодні, коли Україна живе в умовах повномасштабної війни, служба у справах дітей Луганської ОДА не зупиняється робота в напрямку залучення Благодійних фондів. Зокрема, щодо покриття нагальних основних потреб евакуйованим прийомним сім’ям, дитбудинкам сімейного типу, опікунам/піклувальникам та дітям Луганщини.

Луганська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, долучила до списків отримувачів гуманітарної допомоги у вигляді побутової техніки, а саме, пральні машини, холодильники, мікрохвильові печі прийомні родини, дитячі будинки сімейного типу, які евакуювалися з Луганщини.

Завдяки  компанії Samsung, родина Олександра Токарева з Попасної, яка зараз перебуває на Тернопільщині, отримала пральну машину.  На превеликий жаль, напередодні війни померла прийомна мати родини, залишивши батька та троє дітей.

Дитячий будинок сімейного типу сім’ї Зоз з Лисичанська, який зараз перебуває на Волині також отримав новеньку пральну машину від компанії Samsung. Це стало можливим завдяки плідній роботі регіонального ТЧХУ.

Робота Служби із залучення волонтерів та благодійних організацій триватиме і надалі, аби створити найбільш комфортні умови для найвразливіших сімей регіону.