Прес-центр15 березня 2018, 13:03

П’ять медалей вибороли на світових змаганнях з плавання в ластах спортсмени Луганщини

В Угорщині завершився І етап Кубку світу з плавання в ластах, у якому взяли участь близько 500 спортсменів з 20 країн.

До складу національної збірної увійшли представники Луганщини – спортсмени Сєвєродонецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи водних видів спорту «Садко».

Наші підводники виступали у двох категоріях – «юнаки» (12-17 років) та «дорослі». Вони вибороли п’ять нагород.

Так, майстер спорту України міжнародного класу Денис Левін став володарем золотої нагороди у складі естафети 4 по 50 м. Ще одне золото принесла національній збірній майстер спорту України міжнародного класу Валентина Резнік, виступаючи в естафеті 4 по 100 м серед дівчат.

А ось серед юнаків в цій же естафеті Дмитро Серебряков та Володимир Сущенко завоювали ще дві золоті нагороди.

Крім цього, Володимир став срібним призером на дистанції 200 м плавання в ластах.

Наразі наші підводники готуються до наступного етапу Кубку світу, який відбудеться у Німеччині з 13 по 15 квітня.